Skip to content

HAKKIMIZDA

FCTU PROFESYONEL TESİS YÖNETİMİ

HAKKIMIZDA

FCTU, bina yönetiminde olağanüstü hizmet, güven ve konfor demektir.

Bina yönetimine özel olarak hazırlanmış CRM programının kullanımı sayesinde bütçeye sadık kalınarak yıl içinde ekstra para toplanmamasından, yıl sonunda bütçenin eksik vermemesine, şikayet ve önerilerin en kısa sürede dikkate alınarak çözümlenmesinden, her binayı tek tek kontrol eden operasyon ekiplerine, yılda iki defa müşteri memnuniyeti için binalara gidilerek anket yapılmasından, tüm bu hizmetleri veren özel eğitimli departman personeline kadar FCTU, bina yönetiminde mükemmeliğin zirvesidir.

Teslim sonrası binaların emlak değerlerini korumak, kaliteli hizmet verebilmek amacıyla güvenlik, temizlik, teknik destek, sekretarya, vale, concierge gibi hizmetleri kapsayan bina yönetimi hizmetini içermektedir. Daha yaşanabilir ortamlar yaratmak ve konut bina değerlerinin korunması için profesyonel yönetim ve uzman personel kadrosuyla hizmet etmekteyiz.

Binanın teknik, sosyal ve çevresel analizini yaparak, ihtiyaç ve taleplerinize en uygun yönetim modelini tasarlıyoruz. Sunulacak hizmetlerimizi belirlediğimiz yıllık işletme planı ve bütçesine göre uygulamaya başlıyoruz.

UZMAN

KADROMUZ

Gülçin OKAY

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

17 yıl önce bizzat gayrimenkul danışmanlığı yaparak başladığım Gayrimenkul Sektöründe önemli olanın: İşine odaklanmak eğitime önem vermek prensipli çalışmak. yaptığın işi farklılaştırmak müşterilerine kıymet vermek hizmet kalitesini sürekli olarak yükselterek sektöre’ yeni gelişmelere süratle ayak uydurmak olduğunu gördüm.

Sektörümüzde elde ettiğimiz başarı, sadece bizim için değil, aynı zamanda gelecekteki nesiller için de bir ilham kaynağı olmayı sürdürecek!

17 yılın ardından ulaştığımız bu başarıda; içtenliğimiz, tutkumuz ve uzmanlığımızla sevgi ve güven dolu izler bırakmaya devam ediyoruz.

Mesleki Yeterlilik Belge No: YB0053/17UY0333-5/00/2812

Tezcan OKAY

YÖNETİM KURULU BAŞKANI YARDIMCISI

İzmir doğumluyum ve evliyim, iki kız babasıyım. Çınarlı Makine Ressamlığı mezunuyum. Yaklaşık 10 yıl boyunca tekstil sektöründe imalat ve ihracat alanında çalıştım. Daha sonra ise 10 yıl boyunca turizm sektöründe butik otel işletmeciliği yaptım. FC Trust Union Emlak Hizmetleri Ltd. Şti.’de 17 yıldır ortak ve broker olarak hizmet vermekteyim.

FIRST CLASS TRUST UNION Ofisini İzmir ve Türkiye genelinde en bilinen ofislerden biri yapmak için çalışmaktayım.

Mesleki Yeterlilik Belge No: YB0053/17UY0333-5/00/2812

Hüsamettin Yılmaz

TESİS YÖNETİMLERİ GENEL MÜDÜRÜ

1966 yılında İstanbul, Beykoz’da doğdum. Kuleli Askeri Lisesi’nden ve Kara Harp Okulu İnşaat Bölümü’nden mezun oldum. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde görev yapmayı müteakip, Kara Kuvvetleri Komutanlığı Emlak Şube Müdürlüğü’nden Kıdemli Albay olarak 2013 yılında emekli oldum. 2014 yılında kendi gayrimenkul şirketimde çalıştım. 2015-2019 yılları arasında ise kurumsal bir markada Ticari Gayrimenkul Danışmanı, Ofis Direktörü ve Eğitmen olarak görev aldım. Temmuz 2019’dan bu yana İzmir’in köklü Yönetim Firmalarından FCTU Tesis Yönetim Şirketi’nde yönetici olarak görev yapmaktayım.

Profesyonel Tesis Yönetim Sektörünün, geleceğin en önemli sektörlerinden biri olacağı inancı ile sektörde fark yaratan bir anlayış ve ekiple hizmet vermeye devam ediyoruz. Açık, şeffaf, insan ve hizmet odaklı anlayışla, Yönetim Hizmeti verdiğimiz projelerde yüksek memnuniyetle kalıcı olmayı hedeflemekteyiz.

FCTU Profesyonel Tesis Yönetimi olarak hizmet verdiğimiz Referanslarımız incelendiğinde görülecektir ki Yönetim Hizmetinde İSTİKRAR ve DEVAMLILIK en önemli özelliğimizdir.

İşinin ehli Yönetici Kadromuz (çoğunluğu SEVİYE-6 “Tesis Yöneticisi” Belgeli personel), Hukuk Birimimiz, İK Birimimiz, Ön Muhasebe Ekibi ve Mali Müşavirimiz, Teknik Ekibimiz, geri destek birimlerimiz ile

%100 memnuniyet hedefiyle hizmet vermek için sektördeyiz.

Osman ÖNCÜL

TESİS YÖNETİMLERİ DEPARTMAN MÜDÜRÜ

1966 yılında Tokat ili Erbaa ilçesinde doğdum. İlk ve orta öğretimimi burada tamamladım. 1985 yılında Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde hizmete başladım ve 24 yıl devam çalışmayı müteakip 2008 yılında emekli oldum. Aynı yıl İzmir Otobüs ve Terminal İşletmeleri AŞ. (İZOTAŞ)’ın işletmekte olduğu İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminalinin Güvenlik ve Koruma Müdürlüğü görevine başladım. 9 yıl bu görevde bulunduktan sonra bir özel güvenlik şirketinde 4 yıl  Operasyon Sorumluluğu görevini yürüttüm. 2021 yılında sektörden ayrıldım, gerekli eğitimleri tamamladıktan sonra FCTU bünyesinde Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmaya başladım. 2023 yılı itibarıyla Mesleki Yeterlilik Belgesi SEVİYE-6) Tesis Yöneticiliği Belgemi alarak FC Trust Union Profesyonel Tesis Yönetimi Departman Müdürü olarak göreve başladım.

AÜ İşletme Fakültesi mezunuyum. SEVİYE-5 Sorumlu Emlak Danışmanlığı, SEVİYE-6 Tesis Yöneticiliği,  TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim sistemi Temel Eğitimi ve TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi İç Tetkik Eğitimi sertifikalarına sahibim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Ayşe SEKİ ÖNCÜL

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ

1983 yılında İzmir’de doğdum. Evli ve 1 çocuk annesiyim. Ege Üniversitesi Tekstil Bölümü, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Mezunuyum. 2004 ve 2010 yılları arasında Tekstil sektöründe ihracat firmalarında QC olarak, 2010 ve 2020 yılları arasında da güvenlik firmalarında İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görev aldım. 2020’den bu yana FCTU Tesis Yönetim Şirketi’nde İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görev yapmaktayım.

Sektörümüzde elde ettiğimiz başarı, sadece bizim için değil, aynı zamanda gelecekteki nesiller için de bir ilham kaynağı olmayı sürdürecek!

İnanç DEDE

GENEL MUHASEBE VE FİNANSMAN YÖNETİCİSİ

Medine TEKİN

ÖN MUHASEBE
SORUMLUSU

Büşra DOĞAN

ÖN MUHASEBE
PERSONELİ

Elif DAĞ

YÖNETİCİ ASİSTANI

Esra SAY

OFİS ASİSTANI

Nurhayat DERİNGÖL

OFİS PERSONELİ

Efe AKOVA

KURUMSAL İLETİŞİM SORUMLUSU

Can VARIŞ

ŞİRKET AVUKATI

Ben Avukat Can Varış. Varış Hukuk & Danışmanlık Bürosunun 2019 yılından beri kurucu ortağıyım. Meslek hayatımın 8 yılı İstanbul ve 4 yılı İzmir olmak üzere 12. yılındayım. Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku ve Kat Mülkiyeti Hukuku alanlarında aktif olarak faaliyet göstermekteyim. İstanbul ve İzmir’de bir çok gerçek ve tüzel kişiye danışmanlık hizmeti vermekteyim.2020 yılından beri FCTU ailesine hukuki danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyorum.Bir çok sivil toplum örgütü ile dernekte aktif üyeyim.

Fulden KOCABAŞ

ŞİRKET AVUKATI

Ben Av. Fulden Kocabaş 2015 yılından bu yana Elverir Hukuk & Danışmanlık & Arabuluculuk Bürosu’nun kurucu avukatıyım. Meslek hayatımda AIESEC, YGA, TEDX, ELSA gibi kuruluşların da üyeliğini yürüterek kendime sosyal bir alan yaratmaya çalışmaktayım. Noterlik ve Uzlaştırmacı unvanlarına hak kazandığımdan bu yana aynı zamanda İzmir Barosu Kadın Hakları Hukuk ve Araştırma Merkezinin aktif üyesiyim. İş hukuku, Ticaret Hukuku ve Kat Mülkiyeti Hukuku alanlarında aktif olarak faaliyet göstermekteyim. Fctu ailesinde olmaktanda ayrıca mutluluk duyuyorum.

Sektörümüzde elde ettiğimiz başarı, sadece bizim için değil, aynı zamanda gelecekteki nesiller için de bir ilham kaynağı olmayı sürdürecek!